Primer Equip Tercera Divisió Nacional Grup 5
Classificació Futbol Temporada 2022/2023

Equips Partits Casa Fora Gols Punts
J PG PE PP J GC EC PC J GF EF PF GF GC DIF Pts
1 Europa, C.E. Europa, C.E. "A" 11 8 2 1 5 4 1 0 6 4 1 1 20 7 13 26
2 Sant Andreu, U.E. Sant Andreu, U.E. "A" 11 7 3 1 6 5 1 0 5 2 2 1 17 6 11 24
3 Montañesa, C.F. Montañesa, C.F. "A" 11 5 4 2 5 4 1 0 6 1 3 2 19 10 9 19
4 San Cristobal C. P. San Cristobal C. P. 11 4 6 1 6 4 2 0 5 0 4 1 13 7 6 18
5 Peralada C. F. Peralada C. F. 11 6 0 5 6 4 0 2 5 2 0 3 17 16 1 18
6 Pobla Mafumet, C.F. Pobla Mafumet, C.F. "A" 11 5 1 5 5 4 0 1 6 1 1 4 14 13 1 16
7 Castelldefels, U.E. Castelldefels, U.E. "A" 11 5 1 5 6 3 1 2 5 2 0 3 9 14 -5 16
8 L'Hospitalet, Centre Esports L'Hospitalet, Centre Esports 11 4 2 5 6 3 1 2 5 1 1 3 17 13 4 14
9 Girona FC Girona FC "B" 11 4 2 5 5 4 0 1 6 0 2 4 13 10 3 14
10 Fundació Esportiva Grama Fundació Esportiva Grama 11 4 2 5 5 2 2 1 6 2 0 4 12 17 -5 14
11 Tona UE Tona UE 11 3 4 4 5 1 2 2 6 2 2 2 13 19 -6 13
12 Vilafranca, F.C. Vilafranca, F.C. "A" 11 3 2 6 5 1 1 3 6 2 1 3 13 18 -5 11
13 Rapitenca, U.E. Rapitenca, U.E. "A" 11 2 4 5 6 2 2 2 5 0 2 3 12 15 -3 10
14 Vilassar Mar, U.E. Vilassar Mar, U.E. "A" 11 2 4 5 5 1 2 2 6 1 2 3 12 18 -6 10
15 Badalona CF Badalona CF 11 2 4 5 6 0 4 2 5 2 0 3 8 14 -6 10
16 Sants, U.E. Sants, U.E. 11 2 3 6 6 2 2 2 5 0 1 4 13 25 -12 9
Ascens
Promoció
Zona descens
Descens
Jornada 11
Equip Local Equip Visitant Dia
L'Hospitalet, Centre EsportsL'Hospitalet, Centre Esports 4-1 Vilassar Mar, U.E. Vilassar Mar, U.E. "A" 20-11-2022 12:00
Sant Andreu, U.E. "A"Sant Andreu, U.E. 2-1 Montañesa, C.F. Montañesa, C.F. "A" 20-11-2022 18:00
Badalona CFBadalona CF 0-0 Europa, C.E. Europa, C.E. "A" 20-11-2022 12:00
San Cristobal C. P. San Cristobal C. P. 1-1 Girona FC Girona FC "B" 20-11-2022 12:00
Sants, U.E.Sants, U.E. 0-4 Vilafranca, F.C. Vilafranca, F.C. "A" 20-11-2022 12:30
Rapitenca, U.E. "A"Rapitenca, U.E. 4-2 Fundació Esportiva GramaFundació Esportiva Grama 20-11-2022 12:00
Peralada C. F.Peralada C. F. 5-2 Tona UETona UE 20-11-2022 17:00
Castelldefels, U.E. "A"Castelldefels, U.E. 3-2 Pobla Mafumet, C.F. Pobla Mafumet, C.F. "A" 20-11-2022 12:00