Primer Equip Tercera Divisió Nacional Grup 5
Classificació Futbol Temporada 2023/2024

Equips Partits Casa Fora Gols Punts
J PG PE PP J GC EC PC J GF EF PF GF GC DIF Pts
1 L'Hospitalet, Centre Esports L'Hospitalet, Centre Esports 10 7 2 1 5 4 1 0 5 3 1 1 17 2 15 23
2 Olot, U.E. Olot, U.E. "A" 10 7 2 1 6 5 0 1 4 2 2 0 14 6 8 23
3 Tona UE Tona UE 10 5 2 3 6 4 1 1 4 1 1 2 19 11 8 17
4 Reus Futbol Club Reddis Reus Futbol Club Reddis 8 5 2 1 4 4 0 0 4 1 2 1 10 2 8 17
5 Vilassar Mar, U.E. Vilassar Mar, U.E. "A" 9 5 2 2 5 3 1 1 4 2 1 1 9 6 3 17
6 San Cristobal C. P. San Cristobal C. P. 10 4 3 3 4 2 2 0 6 2 1 3 7 6 1 15
7 Montañesa, C.F. Montañesa, C.F. "A" 10 3 5 2 4 3 1 0 6 0 4 2 8 7 1 14
8 L'Escala FC L'Escala FC 10 4 2 4 5 3 1 1 5 1 1 3 16 18 -2 14
9 Fundació Esportiva Grama Fundació Esportiva Grama 10 4 1 5 4 2 1 1 6 2 0 4 8 12 -4 13
10 Peralada C. F. Peralada C. F. 9 3 3 3 3 2 1 0 6 1 2 3 7 7 0 12
11 Prat, A.E. Prat, A.E. 9 3 3 3 6 2 2 2 3 1 1 1 7 8 -1 12
12 Pobla Mafumet, C.F. Pobla Mafumet, C.F. "A" 8 3 2 3 4 1 2 1 4 2 0 2 9 9 0 11
13 Girona FC Girona FC "B" 10 3 2 5 5 1 2 2 5 2 0 3 12 14 -2 11
14 Mollerussa CFJ Mollerussa CFJ 9 3 1 5 5 3 0 2 4 0 1 3 8 13 -5 10
15 Badalona CF Badalona CF 10 3 0 7 4 3 0 1 6 0 0 6 8 14 -6 9
16 Castelldefels, U.E. Castelldefels, U.E. "A" 10 2 2 6 5 2 1 2 5 0 1 4 10 18 -8 8
17 Vilafranca, F.C. Vilafranca, F.C. "A" 10 2 2 6 5 1 2 2 5 1 0 4 4 12 -8 8
18 Rapitenca, U.E. Rapitenca, U.E. "A" 10 2 0 8 6 1 0 5 4 1 0 3 6 14 -8 6
Ascens
Promoció
Descens
Jornada 12
Equip Local Equip Visitant Dia
Pobla Mafumet, C.F. "A"Pobla Mafumet, C.F. 0-1 Vilassar Mar, U.E. Vilassar Mar, U.E. "A" 26-11-2023 12:00
Fundació Esportiva GramaFundació Esportiva Grama 1-0 Peralada C. F.Peralada C. F. 26-11-2023 11:45
San Cristobal C. P. San Cristobal C. P. 1-1 Montañesa, C.F. Montañesa, C.F. "A" 26-11-2023 12:00
Badalona CFBadalona CF 2-0 Vilafranca, F.C. Vilafranca, F.C. "A" 26-11-2023 17:30
Castelldefels, U.E. "A"Castelldefels, U.E. 1-2 L'Escala FCL'Escala FC 26-11-2023 12:00
L'Hospitalet, Centre EsportsL'Hospitalet, Centre Esports 2-0 Girona FC Girona FC "B" 26-11-2023 12:00
Mollerussa CFJMollerussa CFJ 0-3 Tona UETona UE 26-11-2023 12:00
Olot, U.E. "A"Olot, U.E. 1-0 Reus Futbol Club ReddisReus Futbol Club Reddis 26-11-2023 17:00
Prat, A.E.Prat, A.E. 1-0 Rapitenca, U.E. Rapitenca, U.E. "A" 26-11-2023 12:00
Pobla Mafumet, C.F. "A"Pobla Mafumet, C.F. Vilassar Mar, U.E. Vilassar Mar, U.E. "A" 26-11-2023 12:00
Fundació Esportiva GramaFundació Esportiva Grama Peralada C. F.Peralada C. F. 26-11-2023 11:45
San Cristobal C. P. San Cristobal C. P. Montañesa, C.F. Montañesa, C.F. "A" 26-11-2023 12:00
Badalona CFBadalona CF Vilafranca, F.C. Vilafranca, F.C. "A" 26-11-2023 12:00
Castelldefels, U.E. "A"Castelldefels, U.E. L'Escala FCL'Escala FC 26-11-2023 12:00
L'Hospitalet, Centre EsportsL'Hospitalet, Centre Esports Girona FC Girona FC "B" 26-11-2023 12:00
Mollerussa CFJMollerussa CFJ Tona UETona UE 26-11-2023 12:00
Olot, U.E. "A"Olot, U.E. Reus Futbol Club ReddisReus Futbol Club Reddis 26-11-2023 17:00
Prat, A.E.Prat, A.E. Rapitenca, U.E. Rapitenca, U.E. "A" 26-11-2023 12:00